Zephyr

O značce

Značka Zephyr byla založena roku 1993 v Coloradu v USA bývalými maloobchodníky, kteří byli otráveni nezájmem velkých výrobců čepic naslouchat požadavkům zákazníků. Byli frustrováni kvalitou, designem a dodávkami na trhu kšiltovek. Rozhodli se tedy založit společnost, jejímž hlavním cílem bylo pružně reagovat na poptávku spotřebitelů.

Zephyr vytvořil mnoho stylů kšiltovek, které jsou nyní naprostým standardem. Firma věří v tu nejlepší kvalitu, nejinovativnější design a nejrychlejší doručení. Rozhodně i proto má velmi loajální základnu lidí, kteří jsou této značce věrní. Mimo jiné se snaží udržet si vysoký standard v produkci.

Jako synonymum značky Zephyr se často udává kvalitní kšiltovka. Firma se plně zaměřuje na spokojenost zákazníka. Dále se zaměřuje na nejmenší detaily a propracovaná loga na kšiltovkách.

Zephyr má vášeň pro hokej, což se projevilo v NHL kolekci, která je vyjádřením čisté lásky ke sportu. Kromě NHL se Zephyr zabývá výrobou kšiltovek i pro basketbalové týmy NBA, pro sportovní týmy vysokých škol v USA a fotbalové týmy NFL. U nás se setkáváme nejvíce s kšiltovkami s týmy NHL, které jsou českým zákazníkům velice blízké.

Společnost je nadnárodní, čepice jsou vyráběny v továrnách v Číně a v Bangladéši a prodávají se v USA, Kanadě, Japonsku a v celé Evropě.

Customized program

Zephyr nabízí také program pro tvorbu originálního designu čepic a kulichů nejvyšší kvality. Líbí se vám přesný typ čepice a chtěli byste také takovou v klubových barvách a vlastním logem? Nebo máte specifické představy?
Dokážeme si poradit s jakoukoli variantou a z výsledku budete nadšeni!

Jste sportovní tým či klub, firma nebo zájmová skupina? Pořádáte sportovní akci? Neváhejte nás oslovit s poptávkou.


Dvě varianty customized programu:

1) Líbí se Vám typ čepice z klasické nabídky na zhats.com? Je možné mít tu stejnou kšiltovku či čepici s Vaším logem. Stačí si vybrat z široké škály typů a modelů.
2) Vymyslete si jedinečnou kombinaci přesně pro Vás. Můžete si vybrat barvu, materiál, typ zapínání, tvar kšiltu, styl šití a další varianty.


tvarmaterial

             2kq3v-66utr-vjmgc-px3pr-borzu

 

 

zapinani

barevnerozlozeni

 

 

Kontakty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace