Trespass

O značce

Mateřská společnost s názvem Jacobs & Turner Ltd byla založena ve skotském městě Glasgow v roce 1938 zabývající se výrobou oděvů a pracovních uniforem.
V roce 1984 vzniká značka Trespass, která se koncem 90. let začíná zabývat maloobchodním prodejem. Jejich vizí bylo, stát se kvalitním výrobcem oblečení a doplňků pro zákazníky. Být pro ně jasnou volbou v případě výběru sportovně outdoorového oblečení v celosvětovém měřítku.

 

Trespass je jedním z nejúspěšnějších prodejců outdoorového oblečení ve Velké Británii. V současné době má velké množství prodejních míst ve Velké Británii a Evropě, stejně jako síť velkoobchodních klientů po celém světě, včetně elektronického obchodování.

 

Filozofií společnosti zní, pohyb venku za jakéhokoliv počasí je přístupný všem, bez ohledu na věk, pohlaví, zkušenosti nebo zázemí, stačí se vždy jen vhodně obléknout. Z tohoto důvodu se Trespass zaměřuje na výrobu řady vysoce kvalitních outdoorových oděvů, jako jsou nepromokavé bundy, lyžařské oblečení, boty do sněhu, doplňky a další. Vše nejen dobře vypadající a technicky vybavené, ale i cenově dostupné. Z tohoto důvodu by si každý zákazník měl být schopen najít produkt, který bude plně vyhovovat jeho potřebám i rozpočtu. Jejich inovativní technické řešení oblečení je zaměřeno na funkčnost, praktičnost a moderní vzhled. Oblečení je využitelné, jak ve volném čase, tak v případě outdoorových aktivit včetně pěší turistiky, cestování a zimních sportů. Společnost vlastní patenty na mnoho technologií, které zajišťují maximální kvalitu a jedinečnost produktů Trespass.

 

JSME VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM ZNAČKY TRESPASS PRO ČESKOU  A SLOVENSKOU REPUBLIKU

Kontakty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace